PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4166}

Białe piaski

White Sands
6,3 2 060
ocen
6,3 10 1 2060
Białe piaski
powrót do forum filmu Białe piaski

Niestety denna fabuła, na plus świetna obsada aktorska i genialne zdjęcia.

Błedy fabuły:

Bezsens pośrednictwa Leanie - . inwestuje 250 tys, żeby zarobić 300 tys... no iw sumie wyszło na to ze wiliam deofe najlepiej by wyszedł na tym jakby te 500 tys. wziął sobie do kieszeni.

No i Goldman taki naiwny że dał się złapać w taką dzieciną pułapkę.

ocenił(a) film na 3
skoczek_narciarski

Początek cos mial w sobie taki ingrygujący i nawet trzymał w napieciu ale potem wszystko staneło w mniejscu zrobiło sie nudno przyznam sie strzerze ze film mnie uspił 3/10

kinoman1985

W sumie racja początek filmu był zachęcający, potem neistety było zbyt konwencjonalnie. Główny bohater właściwe ani przez moment nie był niczym zagrożony a przecież krążyły nad nim trzy strony.

ocenił(a) film na 6
skoczek_narciarski

mhm to fakt, gdyby nie to że jestem fanem mickey'a rourke to byłoby jeszce niżej 6/10

użytkownik usunięty
skoczek_narciarski

Zgodzę się z wami. Jak to się popularnie mówi: im dalej w las, tym coraz gorzej, na dodatek zrobiła się straszna kołomyja.

ocenił(a) film na 7

Bardzo przyzwoity thriller, w którym nie ma czarno - białego podziału na gliniarzy i bandytów. Fajnie zasygnalizowany problem rozmywania się indywidualnej tożsamości w zależności od roli społecznej. Kapitalna rola Rourke jako czarującego łajdaka, twardo trzymającego się swoich specyficznych zasad moralnych. Świetne zdjęcia.
Fabuła rzeczywiście trochę naciągana i przekombinowana, ale bez przesady. Co do wątpliwości autora tematu. Lane miała zainkasować 300 kawałków ekstra, oprócz zwrotu zainwestowanych 250. Goldman zaufał partnerowi, bo takie miał zasady.

ocenił(a) film na 5
kinoman1985

Kur..wa nieraz widze analfabetów, ale pierwszy raz imbecyla, który pisze strzerze zamiast szczerze. I nie pierd...ol w komentarzu, że pisałeś ze słownikiem, bo by ci deklu zrobił strzeże z "ż". Kur...wa gdzie tacy analfabeci w XXI wieku funkcjonują. Nawet z Biedry bym cię z pracy wyjeb...ał...

ocenił(a) film na 3
Alex_Tyler

Kutafonie jeden ja nic nie pisalem źe korzystałem czy pisałem ze słownikiem a nie wiem cymbale wziales pod uwwge ze moglem wbic nie ta litere co trzeba i moglem po prostu tego nie zauważyć .Chamski debilu.

ocenił(a) film na 5
kinoman1985

Kretynie zrobiłeś st zamiast c, czyli aż dwie litery. Spójrz łamago gdzie one są na klawiaturze. Aż tak cymbale by się nie pomylił.

skoczek_narciarski

Kto to jest Goldman?

ocenił(a) film na 6
jan_niezbedny0

Chodziło pewnie o Gormana Lennoxa, granego przez Mickeya Rourke.

snake_plissken84

Kurde, to już ponad 6 latek śmignęło...

A pytanie było retoryczne :)

ocenił(a) film na 6
jan_niezbedny0

Czas ucieka. Odświeżyłem wczoraj filmy po 7 latach i akurat trafiłem na ten temat.

snake_plissken84

I akurat byłeś drugim w ciągu 2 dni userem z Plisskenem w awatarze, który mi odpisywał :)

ocenił(a) film na 6
jan_niezbedny0

No to ciekawy zbieg okoliczności. Może to jakieś dni wzmożonej aktywności Plisskenów na filmwebie :)

snake_plissken84

Albo jakaś ucieczka z miasta się zbliża :)

ocenił(a) film na 9
skoczek_narciarski

Sam jestes BARDZO PRZECIETNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones