PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38701}

Dzika Orchidea 2 - Smutna opowieść o Blue

Wild Orchid 2: Two Shades of Blue
5,6 428
ocen
5,6 10 1 428
Dzika Orchidea 2 Smutna opowieść o Blue
powrót do forum filmu Dzika Orchidea 2 - Smutna opowieść o Blue

Z poprzednią Orchideą tą łączy w zasadzie tylko gatunek- to też klimatyczny film erotyczny. Historia natomiast jest z goła inna, miejsce akcji i czasy w których się rozgrywa również.
I mamy tu tą samą zasadniczą wadę, obecną w prawie wszystkich erotykach- fabuła musi jakoś prowadzić od jednej sceny rozbieranej do następnej, a przez to scenariusz staje się jak najpłytszy, a pomysły coraz bardziej naginane.Tak tutaj jest, czyli naiwnie, bez zbędnych komplikacji. Jeśli komuś to nie przeszkadza ma szansę stać się zwolennikiem tego dzieła. Jest tu bowiem odpowiednia atmosfera, kilka niezłych scen, trochę nagości, dobrze dobrani aktorzy (zwłaszcza Nina Siemaszko w roli Blue) oraz świetny sountrack rockowo-jazzowy. Niestety całość jest cholernie ckliwa, bajkowa oraz ciut nieskładna. Tyle tylko że jestem w stanie to wybaczyć ze względu na gatunek. Dzikie Orichdee są jakby nie było jednymi z ciekawszych jego reprezentantów.

Lucky_luke

To już inne czasy i inni ludzie.
To już minęło, ten klimat, ten luz. Wspaniali ludzie nie powrócą, Nie powrócą już! Lecz we mnie zostało coś z tamtych lat, Mój mały, intymny, muzyczny świat. Gdy tak wspominam ten miniony czas, Wiem jedno, że to nie poszło w las. Dużo bym dał, by przeżyć to znów - Wehikuł czasu - to byłby cud! Mam jeszcze wiarę, odmieni się los, Znów kwiatek do lufy wetknie im ktoś Tylko nocą do klubu "Puls" Jam-session do rana, tam królował blues To już minęło, te czasy, ten luz. Wspaniali ludzie nie powrócą, Nie powrócą już! Nie! Tylko nocą do klubu "Puls" Jam-session do rana, tam królował blues To już minęło, te czasy, ten luz. Wspaniali ludzie nie powrócą, Nie powrócą już! Nie! I Tom Skeritt nie zagra. Nie powinien był wsiadać za kierownice będąc pod wpływem narkotyków. I już go nie usłyszymy, pamiętaj o tym Laki Luku. Nie mamy też wehikułu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones