PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10154}

Gniazdo os

Animal Factory
6,9 6 315
ocen
6,9 10 1 6315
Gniazdo os
powrót do forum filmu Gniazdo os

6/10 

ocenił(a) film na 6

niby dobry film, ale czegoś w nim zabrakło; jak ktoś to dobrze napisał, zbyt sielankowy i naiwny jak na więzienne kino; obsada niezła - świetny Dafoe, Furlonga zawsze dobrze widzieć na ekranie, szkoda, że nie zrobił większej kariery, no i na deser mamy zaskakujący epizodzik Rourke'a
Moja ocena: 6/10

ocenił(a) film na 8
Pauleta

Dla mnie to żałosne, że on w obsadzie nie jest na głównej stronie filmu. Mówię o Dafoe. Za to jest dwóch filmowych pedałów na pierwszych miejscach.

Pauleta

Nie wiem czy naiwny jest ten film... Jego producentem i przede wszystkim autorem powieści na podstawie której powstał film, był Edward Bunker, który o więzieniach wie trochę więcej od przeciętnych zjadaczy chleba siedzących na filmwebie. A to za sprawą tego, że w swoim czasie był jednym z najmłodszych i najbrutalniejszych więźniów w San Quentin. W więzieniu należał do bractwa aryjskiego, a to znaczy, że musiał faktycznie kogoś zabić skoro stał się członkiem tak "prestiżowej" w kręgach więziennych organizacji.

Pauleta

Moim zdaniem zabrakło pokazania tego co się stało po jeździe (nie chce spoilerować)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones