PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825724}

Jego ostatnie życzenie

The Last Thing He Wanted
4,6 6 074
oceny
4,6 10 1 6074
Jego ostatnie życzenie
powrót do forum filmu Jego ostatnie życzenie

Bardzo niespójny, fatalny montaż, jakbym oglądała kilkanaście filmów każdy o czym innym inaczej. Filmu nie ratuje nawet zakończenie udające twist bo od pewnego momentu można się było takiego spodziewać. Za dużo srok za ogon w większości elementów nawet w ścieżce dźwiękowej w której momenty dramatyczne/sensacyjne przeciągnięte są na kolejne "lżejsze" sceny. I mnogość gatunków muzycznych niestety nie na plus, potęguje chaos.

ocenił(a) film na 4
darrja

Nie wiem jak mam ocenić ten film. Początek interesujący, myślałam, że to będzie dobry film z serii dziennikarstwo - sensacja. I gdyby to pociągnęli to byłoby nieźle. Ale od kiedy Elena postanawia dla ojca wsiąść w samolot i ląduje z towarem to zaczyna się spadek w dół. Nic się kupy nie trzyma. Jakieś nielogiczne zachowania bohaterki, postać Bena A. to już w ogóle poplątanie z pomieszaniem, miało być tajemniczo a w sumie od początku wiadomo kto jest zły. Gra Anne była dobra, akurat tu bym nie miała się czego przyczepić. Myślę, że scenariusz był niedopracowany i reżyseria też jakaś nieudolna.

gabi_2

Mam dokładnie takie same odczucia, jeno oceniłem ździebko niżej.
Dostajesz ode mnie ❤.

gabi_2

Same here.

ocenił(a) film na 2
darrja

Ja i tak podziwiam że ktoś dotrwał do końca tej szmiry

ocenił(a) film na 3
darrja

Wspaniale ujęte

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones