PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625680}

Kac Vegas III

The Hangover Part III
6,2 175 308
ocen
6,2 10 1 175308
4,5 17
ocen krytyków
Kac Vegas III
powrót do forum filmu Kac Vegas III

Koniec trylogii.

ocenił(a) film na 7

Wiadomo, że ta część zdecydowanie odbiega od trylogii i nie uświadczymy tutaj tytułowego "kaca". Czy to źle? Cóż, na początku myślałem, że tak, no bo o to w tym filmie chodzi, ale patrząc z perspektywy czasu, sądzę, że twórca postąpił dobrze.
Fakt, mógł iść na łatwiznę i zrobić kolejną część tak, że Alan się żeni, kolejny wieczór kawalerski, kolejny kac. Ale czy to by się oglądało ze smakiem? Już druga część była sporo gorsza od pierwszej, a skoro Todd Phillips uparcie postanowił zrobić z tego trylogie, to przynajmniej wybrał trudniejszą drogę i z dwojga złego mam wrażenie, że lepszą, no bo tak na prawdę w poprzednich częściach odwalili już wszystko, co jeszcze mieści się w głowie.
Alan jest postacią "inną" niż Stu czy Phill, więc i dla niego wybrał inną drogę w filmie, bo film skupia się jakby nie patrzeć właśnie na Alanie. W absurdalny sposób jest przedstawiona jego przemiana na "dorosłego" mężczyznę, co ostatecznie kończy się ślubem, czyli ostatecznym zakończeniem "Watahy" bo jakby już nie mają do tego pretekstów :D

Nie był to film na którym się uśmiałem, jednak taki, który przyjemnie mi się oglądało. Nawet scena końcowa, gdy szli tym korytarzem w stronę światła wywołała we mnie taki lekki smutek, że już nigdy Wataha nie pojawi się na ekranach, ale znając Hollywood, to nie zdziwiłbym się, gdyby jeszcze ożenili Chow'a, chociaż on ponoć ma żonę..

Całej trylogii daję mocne 8/10 i na pewno za kilka lat wrócę do tych filmów z uśmiechem ;)

ocenił(a) film na 7
Romek2348

Ostatnia scena faktycznie smutna, zdążyło się zżyć z bohaterami :) Jeśli chodzi o całą trylogie to też bym dał mocną ósemke

Romek2348

a moim zdaniem przekombinowali, jakby zstali przy jednej czesci, albo zrobili 3 bardziej podobne, byloby lepiej

Romek2348

Powiedz to twórcom Oszukać przeznaczenie :)

Romek2348

Był kac, po napisach (czy tam w środku napisów).

ocenił(a) film na 6
Sirielle

Lol , dzięki za wypowiedź kolego nie miałem pojęcia o tej scenie dopiero teraz po prawie 5 latach od obejrzenia filmu ją sobie zobaczyłem na youtubie xD Świetna :P Sprawiła że chyba sobie całość raz jeszcze odświerzę :P

ocenił(a) film na 6
Romek2348

Bardzo dobrze że nie ma 'tutułowego' Kaca po raz trzeci bo to by było dopiero odgrzewanie tego samego kotleta po raz trzeci. Kac w tym przypadku był w jedynce a ten film jest bezpośrednio z nią powiązany i kontynuuje oraz wyjaśnia 100% wątki z 1wszego filmu. Ja tam go dobrze wspominam ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones