PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210879}

Mem-o-ré

Memory
5,6 1 828
ocen
5,6 10 1 1828
Mem o ré
powrót do forum filmu Mem-o-ré

Film bardzo wciągający, chociaż zakończenie mogłoby być zrobione nieco lepiej. Nie wiem
czy ktoś zwrócił uwagę ale z zakończenia wynikałoby, że Stephanie Jacobs (dziewczynka,
która spadła z urwoska do jeziora, a puźniej malarka) musiałaby być starsza od Taylora
Briggsa (naukowca).
Bardzo lubię filmy, w których do samego końca nie można być pewny zakończenia, jak np.
"Wyspa tajemnic" , "Wyspa strachu" , "Memory (2006)", "Oczy Julii". "Sierociniec", "Oko".
Jeżeli ktoś zna filmy tego typu (poza wymienionymi powyżej) proszę o odpowiedź.
Z góry dziękuję.

użytkownik usunięty
PolFux

tak starsza na pewno bo to są rzeczy sprzed jego narodzin , ale to nie ma znaczenia bo może być tylko o rok , bym musiała oglądnąć film znowu i zapisywać daty rzeczy które się wydarzyły a doszukac się daty narodzin bohatera.

ocenił(a) film na 8
PolFux

To takie na granicy jego urodzin bardziej: w 2005 mówi, że jest lekarzem od 10 lat. Swoją High School kończy w wieku około 18 lat, 4 lata pre-clinical education, 4 medical school i mamy 26 lat. Plus 10, czyli w 2005 on ma 36 lat. Urodził się więc w roku 1969. Miał dwa lata. Plus minus nawet jakiś rok czy dwa.

ocenił(a) film na 7
Lizzy_8

Bardzo dobry film.Taylor na początku filmu obchodził 34 urodziny czyli urodził się 1971roku.

ocenił(a) film na 9
PolFux

UWAGA SPOILER!!!!!!

Ale zauważcie, że wizje, jakie ma Taylor dotyczą głównie okresu po jego narodzinach. Wynikałoby z tego, że nie jest to pamięć genetyczna, ale tak jak w wierzeniach Indian, patrzenie oczami przodków. A ponieważ jego matka żyje to mógł widzieć co się działo później. Przynajmniej ja to tak zrozumiałam.
Tak więc Stephanie nie musi być starsza od Taylora. A data narodzin Taylora jest podana w filmie i jest to 1971 rok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones