PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499393}

Miral

6,2 261
ocen
6,2 10 1 261
Miral
powrót do forum filmu Miral

będzie tu grała ta beznadziejna freida pinto?! więc film będzie do bani :\ już w jednym filmie to coś widziałam.. wystarczy. jestem prawie pewna że ona zepsuje każdy film w jakim zagra

filozoofka

Wątpię, za kamerą stoi naprawdę dobry chłop.

filozoofka

ja to dobrze, że opinia różni się od faktów

zie1ony

"Wątpię, za kamerą stoi naprawdę dobry chłop"

W takim razie zobacz trailer - drewno, po raz kolejny gra jak drewno. Ona powinna być modelką, a nie aktorką. Zero umiejętności.

La_Pier

Naucz się obsługi drzewka.

W zwiastunie ( http://www.youtube.com/watch?v=ck96h97y9Vs ) nie widzę nic specjalnego, ale jestem po seansie "Nocy myśliwego" z beznadziejnym Robertem Mitchumem, może mam chwilowo zaburzone poczucie równowagi.

_Garret_Reza_

"Naucz się obsługi drzewka"

Małostkowy jesteś. Jesteś?

A więc, trailer, od 1:31 do 1:33 - uuuaaa, prawie się popłakałem, ale ze śmiechu. Kobieta nie ma dykcji i grać nie potrafi. Jest taki jeden dobry chłop, nazywa się Cronenberg. Może gdyby ją wziął w obroty i dał rolę w ostrym filmie, mała zdołałaby pokazać pazurki? Póki co jest strasznie drętwa, co zresztą zademonstrowała w "Slumdogu". Nie lubię jej i to bardzo. Ładniutka, ale od strony aktorskiej - nie potrafi zagrać choćby na przyzwoitym poziomie.

La_Pier

Najlepiej to zacznij mi odpowiadać na innym portalu, komunikacja będzie pewno wzorowa.

Przesadzasz.

ocenił(a) film na 6
La_Pier

"Jest taki jeden dobry chłop, nazywa się Cronenberg. Może gdyby ją wziął w obroty i dał rolę w ostrym filmie, mała zdołałaby pokazać pazurki?"

Cronenberg spróbował tak z Pattinsonem i nie wyszło. Może gdyby Cronenberg był w lepszej formie byłoby inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones