PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7900}

Mucha

The Fly
7,1 42 601
ocen
7,1 10 1 42601
7,4 25
ocen krytyków
Mucha
powrót do forum filmu Mucha
ocenił(a) film na 10
liza_r

Nie jest, aż tak obrzydliwy ;)
Wyrywanie sobie zębów, odrywanie paznokci, plucie na jedzenie by je rozpuścić. Coraz to większa mutacja w muchę.
Szkoda, że 'dwójka' nie jest taka dobra.

ocenił(a) film na 9
RockyOne

Ten film to moja trauma z dzieciństwa. "Mucha" i "Hellraiser" to filmy, które zapisały się w mojej podświadomości i zawsze będę się ich bać. Mutacja "Brundla" z "Muchy" i odrodzenia Franka z "Hellraisera" to pierwsze motywy, które pojawiają się w mojej głowie, gdy usłyszę słowo "obrzydliwy". Jeśli twierdzisz, że ten film nie jest obrzydliwy, to podaj proszę chociaż kilka tytułów, które go przeganiają w tej dziedzinie.
PS
"Martwica Mózgu" jest zajebista (ten oraz "Krwawa Uczta" to jedyne filmy gore przy których świetnie się bawiłem), więc nie musisz jej wymieniać. ;)

ocenił(a) film na 10
pawello1200

Mówisz, że to trauma z dzieciństwa. Gdybyś w dzieciństwie nie obejrzał "Muchy" to teraz pewnie nie zrobiłaby na Tobie takiego "obrzydliwego" wrażenia ;). Wiadome, że dziecko ma inną psychikę i inaczej spogląda na świat niż dorosła osoba.
Ja również mógłbym powiedzieć, że w młodości bałem się "The Thing" i "Obcego" i faktycznie tak było, a teraz oglądam je z przyjemnością.
Nie zetknąłem się jeszcze z filmem, który mógłby mnie obrzydzić, jak już coś to bardziej mnie straszą, a nie obrzydzają, no ale prosiłeś mnie o podanie, no to proszę bardzo ;)

Obrzydliwy - chociażby "Ludzka stonoga". Czegoś równie chorego nigdy nie miałem okazji oglądnąć.
Albo "Królik doświadczalny: Diabelski eksperyment" - wbijanie w oko igły.. A sam czuję ten ból..

ocenił(a) film na 9
RockyOne

Dzięki, ale nie zamierzam oglądać tych filmów. Chciałem tylko wiedzieć, jakie filmy przewyższają "The Fly" w tej dziedzinie. ;) Masz racje, co do dzieciństwa. Gdybym pierwszy raz obejrzał go teraz to by mnie tak zapewne nie obrzydził. Co do podanych przez Ciebie filmów - nie mam ochoty nawet wpisać w google tych tytułów, chociaż o "Ludzkiej stonodze" co nieco słyszałem. Wspomniałeś o filmach, które Cię straszą, lecz nie obrzydzają. Prosiłbym o podanie kilku tytułów. Nie lubię oglądać tzw. kisielu na ekranie, więc Ciekaw jestem jakież to filmy mogłyby mnie nieźle przestraszyć (oczywiście nie chcę obrzydlistwa, tylko porządnego straszaka ;)).

ocenił(a) film na 9
pawello1200

srpsky film ;) Bije na głowe wszystkie podane wyżej razem wzięte. Zdecydeowanie nie polecam oglądać.

ocenił(a) film na 4
pawello1200

Mam to samo:) Po obejrzeniu "Obcego" i "Muchy" od razu wiedziałam,że do nich nie wrócę. Totalna trauma,koszmarne sny.Teraz pewnie bym inaczej je odebrała,ale nikt nie jest w stanie zmusić mnie do ich ponownego obejrzenia.I raczej podświadomie unikam tego typu filmów:)

ocenił(a) film na 5
liza_r

W pełni popieram. Myślałam, że wszystkie części "Piły" są zbyt krwiste i flakowate, ale "Mucha" chyba osiągnęła w tym mistrzostwo. Ble.

liza_r

Najbardziej obrzydliwy film jaki widziałas??? Wychodzi na to ze mało widziałas :) No chyba ze świadomie starasz sie unikac takich filmów.

Stonerberry

Mój wpis dotyczył tylko wizualnych aspektów filmu. Pod tym względem Mucha nie ma dla mnie konkurencji, np. sceny "zewnętrznego trawienia pokarmów". Współczesne horrory z hektolitrami krwi raczej budzą we mnie śmiech, nie obrzydzenie.

użytkownik usunięty
liza_r

Jak tam, rzygnełaś sobie?:))

ocenił(a) film na 10
liza_r

Ja sobie strzeliłem rzyga raz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones