PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103998}

Podstępny Ripley

Ripley Under Ground
6,2 1 523
oceny
6,2 10 1 1523
Podstępny Ripley
powrót do forum filmu Podstępny Ripley

może się ktoś podzieli wrażeniami z odbytego seansu?

szoszolo

no średni,to znaczy dobrze sie oglądało ale strasznie uprościli twórcy ta historie.no i sam ripley,postać bardzo złożona,w tym filmie pokazana w bardzo jednowymiarowy sposób.na plus można zaliczyć świetna muzykę.

ocenił(a) film na 2
szoszolo

Nie polecam, przewidywalny scenariusz, komiczne (niezamierzenie, jak sądzę) aktorstwo, banalne zakończenie... Gdyby główny bohater nie nazywał się Tomem Ripley'em nikt nie zapytałby nigdy o ten film... Najlepiej poprzestać na cz. 1... Niestety mnie nikt nie ostrzegł :-(
A oto fabuła... Ripley studiuje w Londynie (bodajże historię sztuki). Z powodu braku pieniedzy grozi mu skreślenie ze studiów. Kiedy wracając wraz ze znajomymi z wernisażu jednego z nich artysta ginie postanawiają (z niewielkimi oporami:-) nie zgłaszać tego faktu policji... Wiadomość o jego śmierci udaremniłaby sprzedaż jego obrazów, których szczególnym koneserem stał się pewien amerykanin (Willem Dafoe). Postanawiają ukryć śmierć malarza jednak wścibski amerykanin robi się coraz bardziej natrętny... W miedzyczasie Tom poznaje francuską studentkę...

szoszolo

slabizna :/
3,5/10 dalem

ocenił(a) film na 7
kamik0

Proźba.
Ma ktoś napisy do tego filmu.
Podszebuje napisów do wersji Ripley.Under.Ground.2005.DVDRip.XviD
Dzięki z góry :)

szoszolo

Dawno temu oglądałam tę część z Mattem Damonem, a wczoraj właśnie widziałam tego "Podstępnego.." i oglądając go uznałam, że to komedia kryminalna. Z takim podejściem bez uprzedzeń naprawdę mi się podobało:)

ocenił(a) film na 7
eliza_liljan

Bardzo malutko psychologi w przeciwieństwie do pozostałych części o Tomie Ripley'u, ale oglądało się fajnie. Bezpretensjonalnie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones