PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103998}

Podstępny Ripley

Ripley Under Ground
6,2 1 523
oceny
6,2 10 1 1523
Podstępny Ripley
powrót do forum filmu Podstępny Ripley

Jak tylko zobaczyłem KOMPUTEROWE efekty specjalne. Jak tylko zobaczyłem kto wcielił się w Pana Ripleya. Jak tylko film zaczął przypominac głupkowatą komedyjkę. Oj, oj, oj... No ale cóż, inny reżyser - inny film. Gdzie podziała się ta głębia z "Utalentowanego Pana Ripleya"?

Heh, to tak jak z Batmanami - Shumacherowskie i Nolanowskie :)

BUNCH

No i jeszcze wyapda zanotować fakt, iż uwięziony w ubikacji mężćzyzna nie umie skorzystać ze swojego telefonu komórkowego by wezwać na pomoc swoja kobietę :]

ocenił(a) film na 7
BUNCH

to chyba obejrzales dalej bo to co piszesz wyzej dzialo sie juz w 12 minucie ;) A co do wyjasnienia to wszedzie masz zasieg w komorce, a moze komorke zostawil w aucie po co takie czepianie do szczegolow. Film bardzo fajny gorszy od pierwszej czesci ale lepszy od nudnej 2gej. Polecam lekki, z fajna fabula film ;) 7/10

ocenił(a) film na 6
BUNCH

hahaa ! A ja sie usmialam - nie jest to melodramat, nie jest to thriller. To durna czarna komedia, zabawna, zadna rewelacja, ale smisznie sie ogladalo ;p

ocenił(a) film na 7
TalkUuSia

to dlaczego ja się nie smiałem ? -.-

ocenił(a) film na 3
Corey666

Kicha, ale daje 3 za piersi pani Forlani:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones