PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850261}

Spider-Man: Bez drogi do domu

Spider-Man: No Way Home
7,6 87 723
oceny
7,6 10 1 87723
6,7 35
ocen krytyków
Spider Man: Bez drogi do domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Bez drogi do domu

Czy na prawdę przeciętny widz w Polsce jest tak mało wymagający? Ok super, wychowałem się na starych spidermanach i fajnie było poczuć nostalgiczne wspomnienia z poprzednich filmów ale to jedyne co było dobre w tym filmie. Fabuła w mojej opinii skopiowana z kreskówki, bohaterowie zaskakująco (chociaż może nie?) płascy. No i do ostatniej sceny przy statule wolności był dla mnie po prostu nudnawy i ckliwy.

ocenił(a) film na 10
Trystul

Tak, przeciętny widz na całym świecie jest mało wymagający ale na szczęście istnieje ostoja ludzi, którzy nie do końca wiedzą jak powinno wyglądać dobre superbohaterskie kino i pokazują światu jak to jedna z najlepszych tego typu produkcji (i najbliższych duchowi komiksowych historii) jest przeciętna do bólu i nudna. Dzięki Ci zbawco.

"Fabuła w mojej opinii skopiowana z kreskówki" - to źle? Przecież to adaptacja komiksów. Skoro wychowywałeś się na spider-manach to powineineś kojarzyć chociażby Madamme Web i Beyondera oraz cały arc animowanego Spider-Mana (który był wariacją Secret Wars) ze spider-manami z różnych uniwersów.

Można powiedzieć, że ten film robi wszystko tak jak powinien i w końcu wprowadza do MCU coś, na co każdy kto zaczytywał się w komiksasch TM-SEMIC czekał z wywieszonym jęzorem praktycznie od zawsze. I stąd ta ocena. Tak po prostu. Ponieważ zrobili to w naprawdę najlepszy możliwy sposób.

ocenił(a) film na 4
prowned

Chodizlo mi o kreskówkę z 2018 Spider-Man: Into the Spider-Verse. W takim razie cieszę się ze nie jestem przeciętny i nie wyszedłem z kina śliniąc się.

ocenił(a) film na 10
Trystul

Nadal - Into the Spider-Verse czerpie z tych samych źródeł co pisałem powyżej i tak samo czerpie z tego ten film :) i chociażby poniekąd gra Shattered Dimensions.

ocenił(a) film na 6
prowned

Po prostu nie mają odniesienia do tego co dobre bo są dożywiani gownianymi produkcjami od małego.

prowned

Amen, zaskoczony jestem tą częścią jest świetna, gdzie poprzednie mnie strasznie nudziły. Sentyment z dzieciństwa pozostał.

ocenił(a) film na 6
Trystul

Ano, ckliwy i przewidywalny jest do bólu, ale nie wiem czemu mówisz tylko o Polsce, skoro nie odbiegamy zachwytami od reszty świata. Moim zdaniem dużo zrobiło wprowadzanie co rusz znanych i "wytęsknionych" przez niektórych postaci, bo wątpię żeby chodziło o fabułę...

Trystul

Ta czesc tnw jakas masakra,absurd goni absurd.

aronn

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

Trystul

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones