PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850261}

Spider-Man: Bez drogi do domu

Spider-Man: No Way Home
7,6 87 837
ocen
7,6 10 1 87837
6,7 35
ocen krytyków
Spider Man: Bez drogi do domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Bez drogi do domu

Chodzą plotki, ze Toby Maguire i Andrew Garfield dołączyli do obsady. Jaram się totalnie

ocenił(a) film na 8
Cycuszek97

Tobey*

użytkownik usunięty
Cycuszek97

A słyszałeś że ma dołączyć Daredevil? (oczywiście aktor grający w serialu Charlie Cox, nie Ben Affleck z filmu z 2003 jakby coś :-)

ocenił(a) film na 6
Cycuszek97

To już nie plotki!!!!!

ocenił(a) film na 10
Cycuszek97

Info zostało właśnie potwierdzone :)

https://www.filmweb.pl/news/%22Spider-Man+3%22%3A+Tobey+Maguire%2C+Andrew+Garfie ld+te%C5%BC+w+obsadzie-140517?fbclid=IwAR0vYJhWfdW_y6W6ln6toHiewDHh_2D42PqUYEt_f ObvppgQQSCwj6khALE

Dawid110dd

A najważniejsze z tego info jest to że Emma wraca jako Gwen :)

Dawid110dd

Ostatnio Tom Holland zaprzeczył - https://pl.ign.com/spider-man-3-2021/37464/news/spider-man-3-tom-holland-zaprzec za-obecnosci-tobeya-maguirea-i-andrew-garfielda - Chociaż to zrozumiałe że nie wyjawi takich informacji przez kontrakt, pozostaje nam czekać że może wypłyną zdjęcia które te informacje potwierdzą :)

ocenił(a) film na 9
buterfly

Nie ma Emmy w tym filmie. :)

beek9

Szkoda byłby jeden powód do obejrzenia :)

ocenił(a) film na 9
buterfly

Ja widziałem wersję kinową, ale gdyby nie ta sytuacja z zarazkiem naszym znanym, to nie bał bym się pójść do kina: poprzez sentyment właśnie do wcześniejszych postaci.

Pojawiła się też możliwość, że Eddie Brock spotka się z Spidermanem. Tom Hardy, który go gra ma w sobie potencjał: w końcu idealnie zagrał Bane'a. Wszystko już teraz zależy od procudentów i reżysera. :)

beek9

Chętnie bym oczekiwał ich razem filmie gdyby Venom nie był mało groźnym wirusem, bliższym przeziębieniu niż wspominanym znanym na całym świecie zarazkiem ;)

Cycuszek97

wow jesteś Nostradamusem?

ocenił(a) film na 10
Cycuszek97

Coś ma 2minuty na ekranie pojawi się trzech pajączków ich rolą jest duża i zagrana bardzo dobrze głównym złym będzie Zielony Goblin i zabije kogoś bardzo bliskiego Peterowi

ocenił(a) film na 3
Cycuszek97

Wszystko potwierdzone. Sceny już latają na youtube

ocenił(a) film na 7
Marcin5800

Ta. Tobey zawsze miał głupkowaty wyraz twarzy i na PP nie pasował. Tu wygląda staro i jakby się nie ogolił... Holland to dzieciak - Spider nie mojego pokolenia. Najlepiej z całej trójki wypadł Garfield.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Piramidoglowy

Co to zmienia, że wygląda staro? Jest to dorosły już Peter, przecież nie gra już 17-letniej wersji swojej postaci.

NiezadowolonyKlient

Niby nic, ale wrażenie zostaje. Jak z De Niro w "Irlandczyku" - odmłodzili go, ale widzisz, że coś jest "inaczej".
Ale czy Toby'ego nie wyciągnięto z czasów jego młodości (po trzeciej części)?

Piramidoglowy

Nigdy nie było sprecyzowane kiedy dokładnie, wiadomo tylko, że po wydarzeniach z 3 części, ale czy były to 2 miesiące czy 15 lat to już nie wiadomo. Tobey nie był odmładzany, a jakby chcieli to by to zrobili, ale nawet jeśli miałby być wzięty z czasów 15 lat po wydarzeniach z trylogii to nijak to nie psuje odbioru więc nie było to konieczne.

ocenił(a) film na 10
Piramidoglowy

Przecież Tobey nie został odmłodzony to skąd Ci się wzięło to wrażenie jak z DeNiro? Szczególnie, że w filmie nawet mówi, że miał swoje wzloty i upadki w związku z MJ ale w końcu po latach udało się im żyć szczęśliwie, co samo z siebie mówi, że nie jest to Peter zaraz po 3ce tylko po X latach, a jego wygląd tylko to potwierdza.

Piramidoglowy

Też tak uważam, a z całej trójki Holland wygląda najgorzej, ale nie do końca to kwestia gry aktorskiej tylko tego jak ta postać została napisana i Holland nie ma za dużego pola manewru - aczkolwiek jego wyraz twarzy wkurza mnie bardziej niż Tobey’a. Po wszystkich wersjach gdzie Spidey był jednak bohaterem i to w dużej mierze dzięki swoim zasługom to tu zrobiło się postać, która praktycznie nie jest bohaterem tylko ciapą i dużo zawdzięcza głównie technologii. Tchnięto współczesność, elektronikę, magię i 3d w tego bohatera co mi się osobiście nie podoba. Nie podoba mi się też MJ odbiegająca wyglądem od komiksowej MJ. I nie lubię tej postaci jako postać sama w sobie (pyskata gówniara). Wolałam już rudą z 1 wersji, choć też mnie wkurzały w niej niektóre cechy. To jedyna seria Spidermana (Marvela), do której nie wracam ponownie.

Ladymakbet07

MJ odbiegająca wyglądem od komiksowej MJ. - Odbiega, bo to nie jest Mary Jane Watson tylko Michelle Jones, dlatego mają te same inicjały.

Cycuszek97

Bartłomieju

ocenił(a) film na 8
Julqq

Czy to TA Julczi?? :P

Cycuszek97

Ta z najwyższa frekwencja na biologii ;p

ocenił(a) film na 8
Julqq

Chyba zaraz po mnie ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones