PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850261}

Spider-Man: Bez drogi do domu

Spider-Man: No Way Home
7,6 87 837
ocen
7,6 10 1 87837
6,7 35
ocen krytyków
Spider Man: Bez drogi do domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Bez drogi do domu

Średnia 7,9/10? Żartujecie sobie?! Film jest oczywistym skokiem na kasę, ale wszyscy uważają go za arcydzieło. W tej produkcji nie ma duszy ani serca, tylko CGI...
Wszystkie sceny akcji to totalny absurd, dialogi na poziomie wypracowania pierwszoklasisty, a scenariusz nie składa się w całość. Historię zawartą w tym "dziele" możnaby opowiedzieć w pół godziny. Tylko PO CO? Twórcy, na siłę trzymają widza przed ekranem, faszerując go efektami komputerowymi.
Po seansie, miałem wrażenie, że właśnie obejrzałem przydługi gameplay z gierki o superbohaterach. Zagorzali fani tego uniwersum, zapewne nie zgodzą się z moją opinią, ale zdania nie zmienię.

ocenił(a) film na 6
Po_prostu_recenzent

Nie ocenia inaczej bo to pokolenia nie ma punktu odniesienia do prawdziwych wartości. Programowanie gownianymi trendami robi swoje, by tworzyć idealnych i bezwolnych konsumentów.

ocenił(a) film na 6
Po_prostu_recenzent

czego sie spodziewales po filmwebie? przeciez to baza wypadowa fanow Patryka Vege i innych takich

ocenił(a) film na 3
pinang

Zdaję sobie z tego sprawę, ale jestem rozczarowany tak zawyżonymi ocenami.

Po_prostu_recenzent

Thorgal, zjedz snickersa...

Po_prostu_recenzent


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

ocenił(a) film na 3
kotbury

Każdy ma prawo do własnego gustu filmowego. Ja wyrażam swoją subiektywną opinię.

ocenił(a) film na 3
Po_prostu_recenzent

Jak masz problem to się nie odzywaj. Nic cię tu nie zatrzymuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones