PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850261}

Spider-Man: Bez drogi do domu

Spider-Man: No Way Home
7,6 87 837
ocen
7,6 10 1 87837
6,7 35
ocen krytyków
Spider Man: Bez drogi do domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Bez drogi do domu

NWH jest po prostu średnim filmem z dużym budżetem, który bazuje na nostalgii do poprzednich filmów. Śmierć May tak samo jak reszta filmu była przewidywalna. Rozczarowanie roku.

ocenił(a) film na 7
Alan_Marks

Nie tyle przewidywalna, co niestety dość obojętna dla widza. Trzy filmy i nie potrafić zbudować postaci, która byłaby czymkolwiek więcej niż „hot aunt” No to trzeba serio się postarać. Myślę ze „wujkiem Ben” Hollanda był i powinien pozostać Tony Stark.

ocenił(a) film na 6
Murdoc

Mam trochę podobnie. Strasznie mi było żal w tym wszystkim Petera i tego, że stracił po raz kolejny ukochaną osobę, a tutaj właściwie osobę, która od dzieciństwa zastępowała mu matkę... ale sama scena nie została ani napisana, ani nakręcona w sposób, który mnie jakoś szczególnie poruszył. Plus to, co mówisz - May miała za dużo typowych dla Marvela scenek komediowych, a za mało takich, w których rozwinęłoby się jej osobowość, gdzie byłoby widać, jak ważną rolę gra w życiu bratanka. Może w dwóch poprzednich filmach coś tam się przewinęło (scena pocieszania Petera po "stracie stypendium u Starka" i wspierania go w FFH), ale w tym niestety trochę wyszła klapa.
Dwa razy - w tym i w poprzednim filmie - zwrócono uwagę na to, że May bierze udział w akcjach pomagających ludziom dotkniętym przez los, ale nawet nie zrobiono z tego jednego, solidnego wątku, który zaznaczyłby to jako ważny element charakteru May.

ocenił(a) film na 7
Hestia12

Nic dodać nic ująć

użytkownik usunięty
Alan_Marks

IMO najlepsza, w dwóch poprzednich Holland grał samego siebie a nie Spidera...

Alan_Marks

skąd sie biorą takie SMUTASY??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones