PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841602}

Wiking

The Northman
6,7 44 216
ocen
6,7 10 1 44216
6,6 51
ocen krytyków
Wiking
powrót do forum filmu Wiking

...wcale się nie zdziwię ze ludzie niezakeczupowani nie zostaną wpuszczeni do kin.Koronoparanoja cały czas postępuje i nie zdziwmy się ze miliony ludzi w kwietniu po prostu do kina wpuszczeni nie zostaną jak w Austrii Niemczech Słowenii i innych krajach.Jest to wch.uj nie fer i niezgodne z prawami człowieka ale segregacja ludzi cały czas postępuje i ludzie godzą się niestety na wszystko co im ktoś nakaze.Paskudne czasy gdy właściciele koncernow rządzą wszystkimi rządami na świecie :-(... PS.CO DO FILMU TO KLIMATEM MI PRZYPOMINA ZAPOMNIANE 2 FILMY 1 TO 'OUTLANDER' A 2 'PATHFINDER' MARCUSA NISPELA.POWIEM SZCZERZE ZE W 'WIKINGU' NA MAKSA WKUR.WIA MNIE TO CO REŻYSER I SCENARZYSTA KAZAŁ ROBIĆ AKTOROM A KONKRETNIE ZMIENIĆ AKCENT I NIE BRZMI TO DOBRZE GDY KAŻDY Z NICH GADA TAK JAKBY BYŁ Z ROSJI.WSLUCHAJCIE SIĘ W DIALOGI ZE ZWIASTUNU.MOGLI JUZ SE DAĆ SPOKÓJ I BY NORMALNIE MÓWILI PO ANGIELSKU.AAA BYŁBYM ZAPOMNIAŁ PODOBNY BEZSENSU ZABIEG MIELIŚMY W 'DOM GUCCI' GDZIE MIAŁ BYĆ AKCENT WŁOSKI A KAŻDY Z AKTORÓW GADA JAK EMIGRANT Z ROSJI KTÓRY TRAFIA DO USA.NIE POWINNO SIĘ TAK KALECZYC JĘZYKÓW OJ NIE POWINNO.

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

i bardzo dobrze, obejrzyj sobie w domu jak już będzie na DVD ;) pozdrawiam

satorispace012

Nie bardzo dobrze bo skoro łamanie praw człowieka jest dla ciebie CZYMŚ BARDZO DOBRYM to jesteś już totalnym niewolnikiem. Jak trzeba mieć nas.rane w głowie by cieszyła kogoś taka sytuacja... Brak słów na takich dzbanow :-(

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Dobra nie pitol kowidopajacu, napisz list dziękczynny do Putina, że zlikwidował nam wszystkim Covid, no bo nie ma już chyba go wcale?

Ziomus a ty się nie wpierd.alaj między wódkę a zakąske i rusz głową ze tamtego posta pisałem dawno temu gdy korona paranoja miała się dobrze a o wojnie na Ukrainie nikt nie słyszał. 4 kur.wa miesiące temu pisałem posta a koleś mi wyskakuje z teraźniejszością jakbym był jakimś jasnowidzem. 4 miesiące temu nikt z nas się nie spodziewał wojny i 3 milionów uchodźców. Zanim coś napiszesz pierd.olac głupoty polecam się zastanowić nad tym co piszesz bo myślenie nie boli. A kowidopajacem jesteś ty a w dodatku dzbanem który pisze bezmyślne teksty. Bez odbioru!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones