Willem Dafoe

William J. Dafoe

8,3
86 614 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Willem Dafoe
użytkownik usunięty
tekileczka

Jeśli ktoś lubi zbrodniarzy hitlerowskich...Wiesz, tych co wpuszczają gaz.

użytkownik usunięty

Czyli uważasz że Dafoe nie jest zbyt pociągający?

użytkownik usunięty

Dla mnie nie, ale to tylko moja opinia. Mi się właśnie kojarzy...no tak jak napisałam wyżej.

użytkownik usunięty

Dobrze wiedzieć. Willem wbrew stwierdzeniom paru kobiet aż tak nieatrakcyjny nie jest. Po prostu tak jak pisałaś kwestia gustu. Mi też nie wszystkie aktorki się podobają. Ale jeśli on kojarzy Ci się ze zbrodniarzem hitlerowskim, to z kim by Ci się kojarzyli tacy jak powiedzmy: Michael Douglas, Rutger Hauer albo Christopher Walken...

użytkownik usunięty

Walken wygląda jak truposz, a już szczególnie na zdjęciu profilowym, ale bardzo go lubię jako aktora, więc w sumie nie ma to większego znaczenia.
Douglas? Normalny facet. Brak konkretnych skojarzeń.
Hauer - jak na moje oko to typ naukowca z domieszką polityka.
Ale mi Dafoe nie przeszkadza. Ma oryginalny typ urody a to też się liczy w aktorstwie. No i jako aktora również Go cenię.

użytkownik usunięty

O Douglasa się zapytałem bo najczęściej kojarzę go jako ofiarę intryg. A okazuje się że potrafi się świetnie wcielić w czarny charakter, np "Upadek" czy "Morderstwo doskonałe". Hauer też potrafił zagrać mocny świrów ("Autostopowicz", "Łowca androidów"). Walken to już jest prawdziwy spec od takich ról. Tim Roth, Gary Oldman, John Malkovich, Harvey Keitel czy właśnie Willem Dafoe też takowych pierwszorzędnie grywali. Twarze prawdziwych świrów.

użytkownik usunięty

Masz rację.

tekileczka

On nie jest seksowny, on jest straszny. Czasami widzę go w moich koszmarach. Boję się go...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones