PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721477}

Imperium miłości

Kurt Seyit ve Şura
7,7 971
ocen
7,7 10 1 971
Imperium miłości
powrót do forum serialu Imperium miłości

Oczy

ocenił(a) serial na 8

Jejku, te niebieskie spojrzenie powala ...

ocenił(a) serial na 10
palulina_00

I to jak haha kocham go!

palulina_00

Jak wspanialy BaliBei z Wspanialego Stulecia

ocenił(a) serial na 7
rozendolly

Dokładnie :) Jak Bali Bei wróci do WS to będziemy mieć dwa ideały do podziwiania w dwóch różnych serialach.

Wspaniałe Stulecie chętnie oglądam i bez Bali Beya, ale jeśli chodzi o Imperium Miłości, to pewnie bym sobie odpuściła już po 2 odcinkach (bo czasem aż mdli od tego płaczliwo-romantycznego patosu) ale Kurt mnie przy tym trzyma. To typ mężczyzny, na którego naprawdę nie można się napatrzeć.

ocenił(a) serial na 10
Emeraldine

Seyit jest cudowny... Przepiękne, głębokie oczy, czuły i tak pięknie kocha... zamieniłabym się z Szurą :-)

Chloe666

Ja tez chciałabym być na miejscu Szury.

ocenił(a) serial na 7
klaudia_b1206

Czy na pewno ? Wiesz, jak on potem brutalnie ją zostawił i ożenił się z inną ?

Chloe666

Chciałabym mieca za męża Seyuta Eminofa. Takiego troskliwego, czulego, odważnego mężczyzn każdy chciałby mieć.

ocenił(a) serial na 10
klaudia_b1206

No niestety, w obecnych odcinkach już się robi "trochę" mniej troskliwy i czuły... ale takiego, jak na początku był i tak pięknie kochał - biorę natychmiast :)

ocenił(a) serial na 7
rozendolly

Ja dodałabym jeszcze tutaj Onura z "1001 nocy". Też ma piękne, przenikliwe, niebieskie oczy. I w ogóle taki urok osobisty.

ocenił(a) serial na 8
palulina_00

można utonąć w jego oczach :) Czy wy też widzicie ogromne podobieństwo tego aktora do siatkarza Andrzeja Wrony? Są jak bracia :D
http://ocdn.eu/images/pulscms/NGI7MDQsMCw2MSxiMDUsNjMyOzA2LDMxNCwxYmM7MGMsMTQwYj FjZmU3ZjBhYzUyZWRjMDEwZDcwOTc4ZTg0YmUsMSwxLDYsMA__/d874e6fe897d476e7aff16ef03412 e43.jpg

ocenił(a) serial na 8
LRyuuzaki

Coś w tym jest :) Ale Andrzejek znowu sobie nie pogra bo na ME nie jedzie :( Zostaje tylko reklama :P

palulina_00

Zgadzam sie jak Seit patrzy to normalnie aż ciary po plecach przechodzą =) ciekawe czy ten prawdziwy Seit też był taki przystojny?

użytkownik usunięty
Nina_G

Na FB Imperium miłości/ Kurt Seyit ve Sura pokazane są zdjęcia prawdziwego Kurta i Szury / pod odcinkami od nr 31-35/

palulina_00

obejrzalam film i wie jak sie skonczy. te piekne niebieskie oczy seita beda z murka a sura odplynie statkiem

ocenił(a) serial na 8
21_

Niby tytuł brzmi "Kurt Seyit ve Sura" a i tak ostatecznie każdy w swoją stronę ... Nieważne, i tak najlepiej mi się podobały te pierwsze odcinki. Piękne, balowe stroje, Seit w mundurze, itd. :D

ocenił(a) serial na 7
palulina_00

Owszem, niebrzydki i dobrze mu w mundurze temu Saitowi ale wygląda tak jak by nie miał nic pod czaszką. Ckliwe spojrzenia obojga, marne teksty no ale poczekamy, może się rozkręci. Koledzy Saita maja bardziej inteligentne twarze.

ocenił(a) serial na 10
felicytas

A gdzie ten serial oglądasz ? Przecież dawno skończył się w tv ??

ocenił(a) serial na 7
MelissaWspanialeStulecie

Oglądam na TV Historia w soboty i niedziele. Ale jednak nie rozkręciło się tzn. jakiś taki sztuczny i drętwy ten film, oglądam jednym okiem bo jestem ciekawa jak się ożeni ten laluś.

palulina_00

Najlepsze jest to że historia zawarta w imperium miłości jest prawdziwa
a Szura była w połowie polką . A aktorka grająca Shure jest bardzo podobna do prawdziwej Shury <3

ocenił(a) serial na 7
patic9

Szura nie była Polką, tylko Rosjanką. A historia jest rzeczywiście oparta na faktach.

ocenił(a) serial na 7
palulina_00

Zupełnie jak Onur z ''1001 nocy''. Też ma piękne, przenikliwe, niebieskie oczy. I w ogóle taki urok osobisty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones