PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867132}

Królestwo: Exodus

Riget Exodus
7,6 570
ocen
7,6 10 1 570
7,3 7
ocen krytyków
Królestwo: Exodus
powrót do forum serialu Królestwo: Exodus

Obejrzałem całość. Jako fan dwóch wcześniejszych części nie mogłem pominąć kontynuacji, na którą czekałem od szkoły średniej. Jaki zatem jest efekt końcowy?
Moim zdaniem na plus:
* zebranie sporej części dawnej ekipy aktorskiej
* stylistyka serialu (sepia)
* pomysł z serialem wydanym na DVD - ostatecznie w tym sezonie do końca nie było wiadomo, co jest prawdą, a co snem głównej bohaterki
* dokończenie niektórych wątków (Braciszek, winda pani Drusse, Mona)
Moim zdaniem na minus:
* nieciekawy nowy ordynator grany przez Larsa Mikkelsena, wątek Rigmor, wątek Camili, brak watku doktora Bondo
* dlaczego Krogen stał się tak mało ciekawy - wcześniej wymiatał, zwłaszcza po zażyciu trucizny zombie
* pani lunatykująca i nowy Bulder nie byli grani z takim zaanagażowaniem jak poprzednicy z poprzednich historii
* zakończenie historii

mmm_kuzba

Gdzie można obejrzeć?

ocenił(a) serial na 4
mmm_kuzba

Zgadzam się, z jednym wątkiem:
Rigmor w roli elfa w windzie to był jeden z najlepszych wątków komediowych tego sezonu dla mnie :)

mmm_kuzba

Czy tę część jest sens oglądać, jeśli nie widziało się wcześniejszych? Totalnie ich nie pamiętam.

ocenił(a) serial na 8
RAVVAR

Nie

ocenił(a) serial na 6
mmm_kuzba

Dość się zgadzam. Zakończenie historii to bardzo duży minus. Dodatkowym na pewno jest to, że interpretując przenośnie Lars von Trier zrobił sobie żart z widzów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones