PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867132}

Królestwo: Exodus

Riget Exodus
7,6 566
ocen
7,6 10 1 566
7,3 7
ocen krytyków
Królestwo: Exodus
powrót do forum serialu Królestwo: Exodus

Czy ktoś ma? Wiem, że są angielskie, ale czy są gdzieś polskie?

ocenił(a) serial na 10
nata_a

są, trzeba umieć szukać

kulik88

lol, trzeba umieć milczeć, gdy nie ma się N I C do powiedzenia.

ocenił(a) serial na 10
nata_a

sam je zrobiłem i umieściłem w internecie. nie umiesz znaleźć = nie oglądasz pozdro

kulik88

Dziwne podejście

kulik88

Słuchaj no. Albo odpowiadasz na pytanie merytorycznie i piszesz, gdzie albo zaciskasz zęby i siedzisz cicho. Wiem, że to trudne, bo tak cudownie jest się wyzłośliwiać, tak cudownie poczuć się choć przez sekundę lepiej, ale można walczyć ze swoimi słabościami :]

nata_a

zapewne takie np. osoby nie mają np. odwagi, aby wybrać się na tzw. spotkanie dda... No i tak, internet to wolność przecież słowa, którego trzeba umieć używać, i nim władać. Smutne te nasze człowieczeństwo... oj smutne.

kulik88

Skoro sam zrobiłeś (jak piszesz), dlaczego nie ma ich na najbardziej znanych stronkach z napisami? To jakiś rodzaj perwersyjnej gry? Wiesz co, wsadź je sobie w dupę. Obejrzałem po angielsku. Mam nadzieję, że się nimi udławisz. I że nigdy nie użyjesz kilkudziesięciu napisów, które ja wrzuciłem do sieci (bez złośliwych uwag i bez zadzierania nosa). Nie rozumiesz o co w tym chodzi, buraku. Wal się. A wszyscy inni, którzy dopasowują napisy i udostępniają bez gwiazdorzenia: dziękuję za waszą pracę.

ocenił(a) serial na 10
Woooo

widzę że bardzo Cię to poruszyło, przykro mi z Twojego powodu

kulik88

Niepotrzebnie. Powinno Ci być przykro wyłącznie z Twojego powodu. Bo innym jest.

nata_a

Podpinam się do pytania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones