PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629}

Królestwo

Riget
8,0 10 078
ocen
8,0 10 1 10078
7,8 12
ocen krytyków
Królestwo
powrót do forum serialu Królestwo

Oglądałem go wczoraj (a raczej dzisiaj) na Kulturze i naprawdę mnie zaciekawił. Akcja rozwija się powoli, ale pozwala to wczuć się w ten niesamowity klimat :) Swego czasu obejrzałem jeden odcinek nowszej wersji (bodajże z 2004 roku) na TVP1 i jakoś tak tego klimatu nie czułem :)
Oby do następnego piątku.

kondzioff

Teraz cały tydzień trzeba przeczekać :P Wstęp klimatyczny, zobaczymy jak z rozwinięciem...

donZabol

No trochę trzeba poczekać, ale warto :) No i dobrze, że w piątek, bo w tygodniu do 1 siedzieć to nie za bardzo :)

ocenił(a) serial na 10
kondzioff

dla mnie to najwspanialsze kino łączące wysublimowaną grozę i świetny humor. wyborna gra aktorów, intrygujące prowadzenie kamer, mroczna muzyka i doskonałe dialogi sprawiają, że ten film zawsze będzie wielki. a teksty helmera są zawsze powalające. gorąco polecam. wersja 4 dvd ma najciekawsze tlumaczenie i polecam szczegolnie wersje z napisami polskimi, gdyz lektor psuje wlasciwy odbior obrazu. pozdrawiam miłośników dobrego kina.

tommyknocker

Obejrzałem wszystkie odcinki i również tak uważam. Teraz tylko czekam, aż wyemitują 2 serię.
A co do lektora - nie był zły :) Niestety nie mam możliwości zakupu ani wypożyczenia tego serialu, więc poza Kulturą niewiele mi możliwości zostało :)
A wszystkim, którzy jeszcze go nie obejrzeli - serdecznie polecam :)

kondzioff

No i dokładnie po roku serial powrócił do Kultury - mam za sobą już pierwszy odcinek i mimo tego, że już go widziałem to nadal wciąga, atmosfera serialu nadal uderza, a ja zupełnie jak za pierwszym razem wyczekuję z niecierpliwością kolejnego epizodu. Do następnej niedzieli Królestwo :)

ocenił(a) serial na 8
kondzioff

Świetny z ogromną dozą humoru. Dobra gra aktorska. Szkoda tylko, że zakończył się w nieoczekiwanym miejscu i więcej odcinków już nie będzie:( Trudno mi się z tym pogodzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones