PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1085}
7,5 55 477
ocen
7,5 10 1 55477
8,2 33
oceny krytyków
Blue Velvet
powrót do forum filmu Blue Velvet

Dorothy została zabrana do szpitala, potem Jeffrey zadzwonił do Sandy, że musi udać się do mieszkania Dorothy (gdzie jak się za chwile przekonamy znajdzie dwa trupy) tylko czego on tam poszedł szukać? Z tego co widziałem to nie ma podanego powodu w filmie...po prostu...przeczucie i pojechał.

I jeszcze jedna scena mnie dziwi: po scenie w której Jeffrey oznajmia Sandy, że jedzie do Dorothy jest następna scena w której Sandy dzwoni na policję i jak podejrzewam wymyśla, że Jeffrey znalazł tam coś niepokojącego (nie mogła wtedy o tym wiedzieć bo jest to scena przez wejściem Jefrreya do domu Dorothy) a na to policja odpowiada: że nie wiedzą gdzie jest Jeffrey...
Nie czaję ten sceny, przecież Sandy wiedziała gdzie jedzie Jeffrey.

Jakby mógł mi to ktoś rozjaśnić to byłbym wdzięczny.

Damianq

Dobra xD za 3 razem zrozumiałem :D

Policjant nie wiedział gdzie jest ojciec Sandy, nie chodziło tu o Jefrreya.
Natomiast do końca nie rozumiem po co wracał tam Jeffrey...chyba po prostu by zebrać różne dowody by dokończyć śledztwo.

Damianq

Tak więc jedynie pytanie:
"Po co na koniec Jeffrey pojechał do mieszkania Dorothy?" pozostaje aktualne.

Damianq

To mnie też zastanawia oraz to, kto zabił tamtych gości w tym tego skorumpowanego glinę.

ocenił(a) film na 7
wilczekstepowy

Jak zaczęła się akcja policji, Frankowi w przebraniu udało się uciec i pojechał do Dorothy którą wraz z jej mężem miał pilnować Gordon. W ślad za Frankiem dotarła tam policja i zakończyło się wszystko strzelaniną, w której Frank i Gordon zginęli. Reszta (udział Jeffreya) to jego wyobraźnia na hamaku, jak to mogłoby się potoczyć gdyby on tam bohatersko dołączył. W ogóle duża część jego udziału w historii to w jego wyobraźni.

ocenił(a) film na 7
aququ

Jeszcze dodam, że o wiele dziwniejsze w tej scenie jest to, że oficer policji wparowuje na końcu do tego pokoju razem z Sandy. Skąd ona by się tam wzięła i czy wyobrażacie sobie ojca, który ciągnie córkę na 6 piętro, gdzie będzie strzelanina? To oczywiste, że ona tam się pojawia w wyobrażeniach Jeffreya, żeby zobaczyć jego odwagę.

aququ

Dzięki za próbę rozjaśnienia mojego umysłu. Końcówkę będę musiał obejrzeć jeszcze raz.

ocenił(a) film na 5
aququ

skąd wiesz że jego udział w historii to wyobraźnia? w jaki sposób miałby poznać tą całą historię. jeżeli to była jego wyobraźnia to na pewno nie był by pobity, nie skompromitował się przed Sandy gdy w jej domu była Dorothy. a poza tym jeśli gordon zginął to dlaczego w domu miał zrobioną (tak mi się wydaję ) lobotomię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones